Kalendarz Szachowy SeoHost.pl
Kalendarz zawiera informacje o 30 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt


drukuj komunikat


Szachowy Weekend w Galerii Krakowskiej

Wyobraźnia przestrzenna, logiczne i abstrakcyjne myślenie to cechy, które posiada każdy szachowy mistrz. Z myślą o popularnej pasji swoich klientów Galeria Krakowska wspólnie z Małopolskim Związkiem Szachowym zaprasza na Weekend Szachowy w dniach 10-11 marca 2012, podczas którego najlepsi szachiści będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności.

Szachy to wspaniała gra i zarazem dyscyplina sportowa. Wywiera pozytywny wpływ na gracza ucząc przewidywania, logicznego myślenia, sportowego współzawodnictwa i cierpliwości. Okazją do zaprezentowania tych umiejętności będzie Weekend Szachowy organizowany przez Galerię Krakowską i Małopolski Związek Szachowy.

Wszyscy miłośnicy „królewskiej gry” po raz kolejny będą mogli zmierzyć się
w wyjątkowych zawodach, które zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach: Open i Kobiety (10.03, sobota) oraz Junior (11.03, niedziela). Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają wyjątkowe nagrody w postaci bonów podarunkowych.

Turniej zostanie rozegrany w systemie szwajcarskim (bezpośrednie pojedynki), na dystansie dziewięciu 15 minutowych rund, zgodnie z obowiązującymi międzynarodowymi przepisami gry FIDE (Fédération Internationale des Échecs). Nad rozgrywkami czuwać będą sędziowie z Małopolskiego Związku Szachowego. W rozgrywkach mogą wziąć udział osoby niezrzeszone, a także członkowie klubów i stowarzyszeń szachowych. Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do dnia 9.03.2012 na adres: szachy@studio2.pl. Regulamin turnieju szachowego Galerii Krakowskiej dostępny jest na www.mzszach.l.pl.
________________________________________
Więcej informacji udziela:
Ryszard Wysokiński: Dyrektor Centrum Galerii Krakowskiej, ECE Projekt Management Polska, tel.: +48 12 428 99 00, e-mail:Ryszard.wysokinski@ece.com

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem.

IA Rafał Siwik© 2004-2021