Kalendarz Szachowy SeoHost.pl
Kalendarz zawiera informacje o 28 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt


drukuj komunikat


OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY w Teresinie

Stowarzyszenie Przyjaciół Mieszkańców Gminy Teresin „Impuls” oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY. Turniej odbędzie się 15 września 2012r. w hali sportowej GOSiR-u. od godz. 13.00. Jej celem jest nie tylko popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży oraz dorosłych
w województwie mazowieckim, ale też inspirowanie do rozwiązywania zadań szachowych oraz integracja i aktywizacja lokalnej społeczności do
działań w przyszłości. W zawodach wystartować mogą wszyscy chętni dorośli i młodzież. Zostaną one rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Tempo gry będzie wynosić 15 minut na partię dla zawodnika. Zgłoszenia (do dnia 13 września) i wszelkie pytania odnośnie imprezy można kierować pod numer telefonu: 694-146-194 Jarosław Kowalewski oraz pocztą elektroniczną na adres:
stowarzyszenie_impuls@wp.pl.
Każdy uczestnik otrzyma na zakończenie specjalny dyplom, zaś dla najlepszych w poszczególnych kategoriach czekają puchary i nagrody rzeczowe.

Przedsięwzięcie jest realizowane ze środków finansowych Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Zapraszamy!

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem.

IA Rafał Siwik© 2004-2021