Kalendarz Szachowy SeoHost.pl
Kalendarz zawiera informacje o 30 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt


drukuj komunikat


Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej

64-polowa szachownica już w najbliższy weekend stanie się miejscem walki o zwycięstwo. Z myślą o wszystkich miłośnikach „królewskiej gry”, Galeria Krakowska wspólnie z Małopolskim Związkiem Szachowym przygotowała Turniej Szachowy, który odbędzie się 5 i 6 kwietnia od godz. 12.00. Udział w zawodach jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Dla najlepszych przewidziano nagrody pieniężne.

Szachiści z Małopolski po raz kolejny będą mogli zmierzyć się w wyjątkowych zawodach, które zostaną przeprowadzone w najbliższy weekend (5-6.04) w Galerii Krakowskiej. W ramach „Weekendu szachowego” uczestnicy będą rywalizować w następujących kategoriach: Open i Kobiety (5.04, sobota) oraz Junior (6.04, niedziela). Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają wyjątkowe nagrody pieniężne.

Turniej zostanie rozegrany w systemie szwajcarskim (bezpośrednie pojedynki), na dystansie dziewięciu 15 minutowych rund, zgodnie z obowiązującymi międzynarodowymi przepisami gry FIDE (Fédération Internationale des Échecs). Nad rozgrywkami czuwać będą sędziowie z Małopolskiego Związku Szachowego. W rozgrywkach mogą wziąć udział osoby niezrzeszone, a także członkowie klubów i stowarzyszeń szachowych. Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do dnia 4.04.2014 na adres: szachy@studio2.pl. Regulamin Turnieju Szachowego Galerii Krakowskiej dostępny jest na www.mzszach.krakow.pl.
________________________________________
Więcej informacji udziela:
Ryszard Wysokiński: Dyrektor Centrum Galerii Krakowskiej, ECE Projektmanagement Polska, tel.: +48 12 428 99 00, e-mail: ryszard.wysokinski@ece.com

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem.

IA Rafał Siwik© 2004-2021