Kalendarz Szachowy SeoHost.pl
Kalendarz zawiera informacje o 30 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt


drukuj komunikat


III SZACHOWE MISTRZOSTWA POLSKI ROLNIKÓW - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
W dniu 6 grudnia 2014 roku odbędą się w Przysieku koło Torunia III Szachowe Mistrzostwa Polski Rolników. Organizatorami imprezy jest Komitet Organizacyjny Mistrzostw i Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.Turniej szachowy zostanie rozegrany w jeden dzień.


Od godz. 9:00 na sali gry potwierdzane będą zgłoszenia zawodników.


Turniej rozpocznie się o godz. 10:00 przewidywana przerwa na posiłek około godz. 13:00, zaś uroczyste zakończenie turnieju około godz. 16:00.


W turnieju obowiązują przepisy szachowe FIDE.


Rozgrywki zostaną przeprowadzone systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.


Czas gry w jednej partii szachowej wynosi 15 minut dla jednego zawodnika (1 runda 30 minut).


Mistrzostwa będą sędziowane przez dwóch licencjonowanych sędziów szachowych.


W turnieju szachowym mogą brać udział wyłącznie rolnicy i dzieci z rodzin rolniczych, dlatego należy posiadać przy sobie do wglądu dokument potwierdzający tożsamość, oraz ostatni odcinek płatności składek KRUS lub decyzję o podatku rolnym.


Uczestnicy zawodów otrzymają ciepły posiłek oraz napoje.


Opłata wpisowa do turnieju wynosi 20 zł dla osób dorosłych i 10 zł dla dzieci i młodzieży do lat 18. Będzie ona pobierana na sali gry przed turniejem.


Wszyscy uczestnicy mistrzostw otrzymają pamiątkowy dyplom. Najlepsi zawodnicy turnieju szachowego otrzymają atrakcyjne nagrody.


W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz wiek osoby, posiadaną kategorię szachową lub jej brak, adres pocztowy i e-mail oraz kontakt telefoniczny.


Ilość grających zawodników jest ograniczona, dlatego o uczestnictwie w turnieju będzie decydować kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia będą przyjmowane w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego oddział w Przysieku telefonicznie nr tel.: 56 611 09 04, fax: 56 611 09 05


Ponadto zgłoszenia przyjmuje Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Piotr Ptaszyński, telefonicznie: 519 640 321 lub na e-mail: piotr_ptaszynski@o2.pl


Komitet Organizacyjny Mistrzostw

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem.

IA Rafał Siwik© 2004-2021