Kalendarz Szachowy SeoHost.pl
Kalendarz zawiera informacje o 30 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt


drukuj komunikat


Globalny Internetowy Turniej Rosija-America
$50 000 nagród, wpisowe $30.

Komunikat

Zapraszamy serdecznie polskich szachistów w każdym wieku, amatorów i zawodowców do wzięcia udziału w Internetowym Turnieju Rosija-America, otwartym dla szachistów z całego świata. Grać można dowolnie w jednym z dwóch Oddziałów, Chess Department Rosija, lub Chess Department America.

Gracze grają w swoich domach, na swoich komputerach, rozwiązując zadania pobrane z naszej strony internetowej, www.goldchess.com
Turniej trwa 16 tygodni - 16 zadań, w każdą sobotę o godz. 14.00 czasu CET /Warszawa-Berlin-Paryż/.

Nagrodę każdorazowo wygrywa szachista, który jako pierwszy zapisze prawidłowo rozwiązane zadanie w zakładce -Zapisz- swojej gry.

Wśród pierwszych 10 graczy którzy również nadesłali prawidłowe rozwiązania, każdorazowo będzie losowana nagroda pocieszenia w wysokości od $100 do $300.

W I Edycji mamy replay z meczu Anand-Gelfand, zadania oparte na autentycznych pozycjach z meczu.

Z uwagi na to że produkt jest całkowicie polski, patronat nad portalem Goldchess objął Mistrz Świata w solvingu, GM Aleksander Miśta.
wypada nam tylko życzyć Wam sukcesów w rywalizacji z szachistami całego świata.
zespół Goldchess

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem.

IA Rafał Siwik© 2004-2021