Kalendarz Szachowy SeoHost.pl
Kalendarz zawiera informacje o 0 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt


drukuj komunikat


„Szachy-sport, nauka, pasja” – turniej klasyfikacyjny


1. Cel turnieju: Umożliwienie rywalizacji sportowej młodych szachistów, propagowanie szachów wśród dzieci i młodzieży, umożliwienie zdobycia lub podwyższenia kategorii szachowych, umożliwienie zbierania doświadczeń turniejowych, rozwój logicznego myślenia, pożyteczne spędzenie wolnego czasu przez dzieci i młodzież.

2. Organizator: UKS Szach-Mat Przemków,
Współorganizator: Zespół Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie.

3. System i tempo gry: Turniej zostanie rozegrany w jednej lub dwóch grupach rankingowych (w zależności od ilości zgłoszeń ) systemem szwajcarskim na dystansie 7- 9 rund, tempem 60 min (grupa A – od IV kategorii), grupa B (bez kategorii lub z V kategorią) – 30 min.

4. Uczestnicy: turniej otwarty dla mieszkańców 14 powiatów województwa dolnośląskiego objętych projektem OdDOLNY ŚLĄSK tj.: powiat bolesławiecki, głogowski, górowski, jaworski, kamiennogórski, legnicki, m. Legnica, lubiński, lwówecki, polkowicki, średzki, świdnicki, zgorzelecki, złotoryjski.

5. Wpisowe: brak

6. Zapisy: zgłoszenia do udziału w turnieju przyjmowane mailowo lub telefonicznie (e-mail:
szach-matprzemków@wp.pl, tel. 76-8320 666, 782-881-652) oraz osobiście w dniu turnieju do godz. 9.45. Osoby, które nie zapiszą się do tego czasu, a będą chciały wziąć udział w turnieju, mogą zacząć grać od 2 rundy.

7. Termin i miejsce rozgrywek: Zawody odbędą się 03 i 04 września 2016 r. w godz. 10.00 – 14.00
w Zespole Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie, ul. Leśna Góra 3, 59-170 Przemków.

8. Nagrody: w turnieju przewidziane są puchary ufundowane przez Dolnośląski Związek Szachowy dla najlepszych zawodników. Poszczególne klasyfikacje uzależnione będą od profilu uczestników (klasyfikacje wiekowe, ze względu na płeć lub kategorię szachową) i podane zostaną do wiadomości uczestników po 2 rundzie.

9. Uwagi końcowe: interpretacja niniejszego Regulaminu należy do organizatora, który zastrzega sobie prawo do wprowadzania niezbędnych zmian i uzupełnień.

Podczas turnieju opiekę nad dziećmi sprawują rodzice lub przybyli z nimi pełnoletni opiekunowie.

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem.

IA Rafał Siwik© 2004-2023