Kalendarz Szachowy SeoHost.pl
Kalendarz zawiera informacje o 0 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt


drukuj komunikat


Mikołajkowy Turniej Szachowy do lat 12

Organizator: PKS Wiatrak Bydgoszcz.

Cele imprezy: popularyzacja królewskiej gry wśród najmłodszych. Podnoszenie umiejętności zawodników.

Termin i miejsce: 4 grudnia 2016 r. Dom Jubileuszowy, ul Bołtucia 7, Bydgoszcz, sala 234.

Plan zawodów:
9.40-9.55 potwierdzenie zapisów, 9.55 odprawa techniczna,
10.00-12.30 rundy I-VII, zakończenie zawodów około godziny 12.45.
Uprawnieni do gry: dzieci do lat 12 (urodzone w 2004 roku lub młodsze).
System rozgrywek: szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo 10 minut na zawodnika, kojarzenie komputerowe. W przypadku małej ilości zawodników turniej rozegrany zostanie system kołowym. Obowiązują aktualne przepisy gry FIDE oraz kodeks szachowy.

Ocena wyników: O zajętym miejscu zadecyduje kolejno liczba zdobytych punktów, Buchholz średni, Buchholz pełny, liczba zwycięstw, progres.
Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, rok urodzenia, klub oraz posiadaną kategorię należy przesyłać drogą elektroniczną na adres renatabursa@o2.pl (tel. 602182359) na stronie http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_6632/ do 2 grudnia włącznie. W razie wolnych miejsc zgłoszenia będą przyjmowane na sali gry w dniu zawodów w godzinach 9.40-9.55.
Wpisowe: 10 zł od zawodnika.

Nagrody: statuetka dla najlepszego zawodnika, nagrody i dyplomy w grupach wiekowych do 12, 10, 8 i 6 lat, upominki dla wszystkich uczestników turnieju.

Ustalenia końcowe: Sprzęt szachowy zapewnia organizator. Uczestnicy zawodów ubezpieczają się we własnym zakresie. Dzieci startują w turnieju pod opieką osób dorosłych. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w regulaminie. Decyzje sędziego głównego są ostateczne. Turniej nie jest zgłoszony do Fide.
Serdecznie zapraszamy!

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem.

IA Rafał Siwik© 2004-2024